Paralaksa tła
Stroik na świąteczny stół DIY + filmik
17 listopada 2016
Świąteczne porządki. Harmonogram prac bałaganiary.
22 listopada 2016

Nieodłącznym symbolem świąt Bożego Narodzenia są ozdoby choinkowe. Jedną z podstawowych dekoracji są bombki, dlatego tak chętnie wykonujemy je samodzielnie. Nie zapominając o tym, że tradycyjnymi bombkami są bombki wykonane ze szła, te szczególne wieszam na górze drzewka jako pamięć o dzieciństwie i o najbliższych, których nie ma przy nas. Udało mi się zachować kilka, które przy okazji ubierania choinki wam pokażę.

      Jak już możecie się domyśleć po wcześniejszych wpisach, czas dekoracji świątecznych jest dla mnie czasem kiedy w pełni realizuję się artystycznie. W tym roku chcę, by moje świąteczne drzewko było w stylu eko. Poniżej przedstawiam Wam dwie bombki, na wzór których wykonam dekoracje tegorocznych świąt.

      Pierwsza z nich to eko bombka z jodły naturalnej. Zapraszam Was na filmik, w którym krok po kroku pokazuję z czego i jak wykonać eko bombkę.

Druga bombka to eko bombka ze sznura jutowego. Materiałów nie potrzeba zbyt wiele. Kula styropianowa, klej na gorąco i sznurek jutowy to podstawowe materiały. Reszta to już inwencja twórcza po to, by bombka stanęła na stole jako dekoracja.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *