Paralaksa tła
Metamorfoza kuchni.
11 stycznia 2017
Jajka z betonu. Wielkanocne DIY.
26 lutego 2017

Nic tak nie cieszy jak zmiany...

W naszym domu zmiany jakie dokonuje Joasia z Artisanhome & Garden są rewelacyjne. Przedpokój wygląda pięknie, a jego metamorfozę mogliście obejrzeć w poście -> Metamorfoza przedpokoju z Autentico Paint Polska i Artisanhome & Garden.

Kuchnia również przeszła zmiany, które mogliście zobaczyć w poprzednim poście ->Metamorfoza kuchni u Malitki.

Wnętrze nabiera naszego charakteru. Szarości na ścianach, dodatki z miedzi i minimalizm. Idąc krokiem zmian naszego całego domu, postanowiliśmy podjąć zmiany w salonie. Joasia z Artisanhome&Garden podczas jednej wizyty przedstawiła nam plan zmian.

     Salon do czasu metamorfozy kuchni jak najbardziej pasował do jej sielankowego, prowansalskiego stylu. Wiedzieliśmy, że jeśli zmienimy styl jednego pomieszczenia pociągnie to za sobą konsekwencję w całym domu. Dlatego po metamorfozie kuchni trzeba było dopasować salon do zaplanowanego wyglądu całości domu.

    W nowym salonie ze ściany łączącej korytarz z salonem zniknęły pasy, a ich miejsce zastąpiła ciemna szarość. Kominek również pomalowałam na szaro, dzięki czemu jego wygląd zmienił się diametralnie. Z okien zniknęły firany, a zasłony w róże zastąpiła biało- kremowa krata. W meblach ze skrzynek pojawiły się dodatki ze sklepu Artisanhome&Garden oraz kosze ze sznura jutowego, które wykonałam sama, a to cieszy najbardziej.

Teraz salon wygląda pięknie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 Komentarze

  1. Biała Sowa napisał(a):

    Pięknie, świetny kominek i skrzynkoregał 🙂
    Salon jest imponujący, duży i przestronny.
    Pozdrawiam serdecznie.

  2. Sylwia napisał(a):

    Jest klimat ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *