Paralaksa tła

Warsztaty wielkanocne w Pałacu Zegrzyńskim

Etui na telefon DIY + szablony do pobrania
30 marca 2017
Warzywnik w ogrodzie.
1 czerwca 2017

Warsztaty wielkanocne w Pałacu Zegrzyńskim to jedno z tych wydarzeń na które czekałam całym rokiem. Tym razem tematem przewodnim było tworzenie koszyków wielkanocnych. 

Warsztaty odbyły się w wielką sobotę, a uczestnikami byli goście spędzający w Pałacu czas Świąt Wielkanocnych. Klimat miejsca nie do opisania. Trzeba tam pojechać i przekonać się samemu o magicznym klimacie Pałacu.

Kolejny raz przekonałam się, że warsztaty mogą cieszyć tak samo dzieci jak i najstarszych dziadków. Było mi bardzo miło, kiedy na warsztatach pojawiła się spora część starszych uczestników, bo to oznacza, że kreatywność nie opuszcza nas z wiekiem, a wręcz przeciwnie. Było bardzo miło i bardzo kreatywnie.

Niektórzy uczestnicy stwierdzili, że warsztaty dały im poczucie relaksu, inni zaś poczuli powrót do dzieciństwa. Mi warsztaty dały dużo radości i spełnienia. Od tego też czasu myślę nad prowadzeniem warsztatów cyklicznych.

Najwięcej radości zyskałam obserwując najmłodszych uczestników, którzy cieszyli się każdą chwilą...najbardziej wtedy kiedy ręce były pełne farby...a za duże rękawice dały dodatkowy element zabawy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *